iade garantisi

YUZUKTASI.com 100% müşteri memnuniyetine ve yüksek kalite ürünler sunmaya sadık bir biçimde çalışırız. Eğer herhangi bir sebepten dolayı ürünümüzden memnun kalmazsanız, ürünü iade koşullarına uyduğu takdirde 30-gün içerisinde bize iade edebilirsiniz.

GARANTİ

Garanti Koşulları

 1. Garanti sadece üretim süresinde ki hataları kapsamaktadır bunun haricinde kaza, kötü kullanım, ihmal veya dış etkenler ile bozulmalarda bu garanti geçerli değildir.
 2. Ürün 3. bir şahıstan bir müdahaleye maruz kaldıysa, garanti kapsamına girmez.
 3. Ürünün herhangi bir parçasının (taşı, zinciri, klipsi vs.) düştüğü takdirde, tamir süreci için bu parçaların YUZUKTASI.com tarafına ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. YUZUKTASI.com kaybolan parçalar için sorumluluk almamaktadır.

Üretici Garantisi aşağıda belirtilenleri kapsamamaktadır:

 • Kimyasal maddelere maruz kalma, klorlu su, kaynar su teması sonucu oluşan renk değişimleri
 • Kötü kullanım sonucu oluşan çizikler, ve çukurlar
 • Kötü ve ihmalkar kullanım sonucu yamulmuş, yıpranmış taş düşmesine sebebiyet vermiş tırnaklar
 • Kayıp veya çalınmış taş(lar)
 • Kötü kullanıma maruz kalmış ürünler

Aşağıda belirtilen durumlar, ürünün karakteristik özellikleri olup hasar veya bozulma olarak sayılmamalıdır:

 • İşçilik veya tasarımda ki küçük boyutta değişiklik veya farklılıklar
 • Metalin veya taşın doğal özellikleri (rengi, ufak kusurları…vs.)

İADELER

Ürününüzü para iadesi, boy değişimi, iç yazı işlemi veya tamir talebi için YUZUKTASI.com ‘a geri gönderebilirsiniz.

Kolay ve hızlı bir geri gönderme süreci için, lütfen ürünü geri gönderme sebebinizi doğru bir şekilde belirtip, form üzerinde gerekli bütün kısımları doldurunuz. Gerekli bilgileri doldurmadığınız takdirde geri gönderdiğiniz ürün işleme alınmayacaktır.

Geri göndereceğiniz adresin bilgileri ve doldurduğunuz formun bir kopyası beraberinde onay maili mail adresinize gönderilecektir. Lütfen bu formun bir kopyasını çıktı alıp pakete ekleyiniz. İade talebinizin online olarak gönderdiğiniz bilgilere göre işleneceğini lütfen unutmayın. İade formunun basılı kopyasındaki el yazısı ile yazılan notlar dikkate alınmayacaktır.

Gönderiye teslim etmeden önce lütfen dikkatli bir şekilde ürününüzü/ürünlerinizi paketleyiniz. Size önerimiz, geri gönderdiğiniz ürünü sigortalı (güvenli) ve takip edilebilir bir kargo metoduyla bize geri yollamanız. YUZUKTASI.com geri gönderilen ürünün gönderi esnasında oluşabilecek kayıp veya hasarından sorumlu değildir.

Müşteri ürününü geri gönderdiğinde, kargo ücreti müşterinin kendisine aittir. YUZUKTASI.com bu ücretten sorumlu değildir.

Geri gönderdiğiniz ürünleri lütfen aşağıda ki adrese yollayınız:

YUZUKTASI.com
Tarabya Mah. Aydoğdu Sok. No:13/A TARABYA – İSTANBUL

 

Geri gönderdiğiniz ürün elimize ulaştığı takdirde, 2-4 iş günü içerisinde talebiniz ürünle beraber işleme alınacaktır.

Önemli Not: Talepler işleme alınmadan önce, geri gönderilen ürünlerin hepsi Kalite Kontrol Ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. Bu inceleme sonunda, gerektiği takdirde veya ürünün durumuna bağlı olarak ek ücretler tabi tutulabilir. Ürün incelendikten sonra, eğer herhangi bir ücrete tabi tutulursanız, işlem öncesi sizi bilgilendireceğiz.

Bize sormak istediklerinizi veya olan taleplerinizi, mail atarak info@yuzuktasi.com veya 0212 299 43 86 ya da Whatsapp: 0531 431 86 12 hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size seve seve yardımcı olacaktır.

 

YUZUKTASI.com hesabına tanımlanmış olan kredi ile satın alınan ürünler yalnızca aynı kredi için iade edilebilir ve para iadesi için işleme alınmaz. Bu kredi nakit paraya dönüştürülemez, başkasına devredilemez veya ekspres kargo ve boy değişimi ücreti gibi hizmetler için kullanılamaz.

PARA İADESİ

Para iadesi yalnızca aşağıdaki hükümler karşılandığında gerçekleşir:

 • Ürün herhangi bir kullanım belirtisi (çizik, kusur veya kullanımdan kaynaklanan herhangi bir hasar) içermemelidir.
 • Ürünlerin, size gönderilen şekliyle, (ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyaller ile birlikte) eksiksiz olarak geri gönderilmesi gerekmektedir.
 • Ürün(ler) tesliminden sonraki 30 gün içerisinde iade için geri yollanmalıdır.

Orijinal siparişinizi verirken kullandığınız ödeme yöntemi aracılığıyla iade ücreti tarafınıza gönderilecektir. (Bu miktara gönderi masrafları dahil değildir.) Bankanıza bağlı olarak tarafımızdan yapılan para iadesinin hesabınıza yatması 10 iş gününe kadar sürebilir.